China Mobile eviduje 33000 předobjednávek na dosud nepředstavený iPhone 6

China Mobile začala přijímat předobjednávky zatím nepředstaveného iPhonu 6
Čínský operátor China Mobile již začal přijímat předobjednávky na zatím stále nepředstavený iPhone 6. Tuto možnost nabízí pekingská pobočka operátora a chce tak využít velkého zájmu o blížící se novou generaci iPhonu ve svůj prospěch.

Na stránkách China Mobile si zákazníci mohou vybrat mezi 4,7″ a 5,5″ variantou. K dispozici však samozřejmě nejsou k vidění žádné obrázky ani oficiální datum vydání. To by mělo být podle operátora někdy v polovině měsíce září, což odpovídá i datu blížící se keynote.

Této nabídky již využilo 33 000 lidí, kteří si tímto způsobem předobjednali nový iPhone 6. Což jen potvrzuje, jak obrovská poptávka po novém Apple iPhonu bude. Pro Apple to může být samozřejmě i dobrá zpráva, protože Čína pro něj představuje jeden z nejdůležitějších trhů a China Mobile má na 700 milionů zákazníků. China Mobile by měla nové telefony distribuovat svým zákazníkům během měsíce září, doufejme tedy, že Apple má připraven dostatečný počet kusů telefonů pro tento blížící se masivní začátek prodeje.