Druhá vlna prodejů iPhonu 6 začne 26. září

Druhá vlna prodejů iPhonu 6 začne 26. září, seznam států se zatím rozšiřuje

Když Apple na své keynote představil iPhone 6 a iPhone 6 Plus, tak prozradil pouze informace o první vlně států, o startu jejich předobjednávek a začátku prodeje. Následně by se měl prodej rozšířit až do 115 států, bližší informace však již Apple neprozradil.

Do první vlny států patří USA, Kanada, Francie, Německo, Hong Kong, Singapur, Velká Británie, Japonsko a Austrálie. Zde začne předprodej 12. září a zásilky začne Apple doručovat již 19. září.

Během dnešního dne se na mnoha Apple stránkách v dalších státech začalo objevovat datum 26. září, jakožto zahájení předprodeje. Server 9to5mac začal jako první shromažďovat seznam druhé vlny států a prozatím jich je 17. Švýcarsko, Itálie, Nový Zéland, Švédsko, Nizozemsko, Španělsko, Dánsko, Irsko, Norsko, Lucembursko, Rusko, Rakousko, Turecko, Finsko, Tchaj-wan, Belgie, Portugalsko.

Seznam se během dne však stále rozšiřoval, takže je zde stále ještě šance, že do druhé vlny připadne i ČR. Zatím se na českých stránkách Apple nic neobjevilo. Jakmile nastane změna, budeme vás o všech nových informací samozřejmě hned informovat.