Představí Apple iWatch nakonec společně s iPhony 6?

Apple podle všeho uvede iWatch společně s iPhonem již 9. září
Apple podle posledních informací serveru Re/code uvede svůj první počin v oblasti nositelné elektroniky již příští měsíc. Vše by se mělo uskutečnit 9. září, tedy na Keynote, na které bude uveden i iPhone 6. Apple zřejmě změnil své plány, protože představení iWatch bylo plánováno až na říjen.

Podle informací si iWatch budou velmi dobře rozumět jak s HealthKitem, tak i HomeKitem. HealthKit je jak jistě víte zaměřen na sběr a shromažďování dat o našem zdraví a HomeKit umožňuje ovládat různá chytrá zařízení v domácnosti pouze za pomoci iOS. I když tedy lze září považovat za měsíc, kdy budou iWatch poprvé uvedeny na pódiu, datum startu prodeje je prozatím neznámé. Stejně tak samotný název „iWatch“ lze považovat pouze za označení, které vytvořily weby píšící o Apple tématice. Reálný název produktu tak může být i zcela jiný.

Pokud se dnešní zprávy potvrdí, tak se Applu podařilo téměř nemožné a to udržet tento produkt téměř v tajemství. O iPhonu 6 víme již takřka vše, ale o iWatch jen pouhé drobnosti. Uvidíme zda nás na Keynote bude čekat „One more thing“ v podobě nových chytrých hodinek.